• Oferta

    Oferta

Głównym celem działalności Hotelu Psanatorium jest czasowa opieka nad powierzonymi zwierzętami, aby możliwie bezstresowo przeżywały rozstanie z właścicielami. Właśnie dlatego, mimo świetnych warunków do izolowania zwierząt, zapewniamy im maksimum swobody. Zrównoważone i towarzyskie psy, większość czasu spędzają na zabawie, a „mieszczuchy” nabierają kondycji.

PSY

Każdy psiak ma do dyspozycji prywatny pokój oraz wybieg, zapewnioną zabawę, minimum dwa spacery dziennie oraz opiekę weterynaryjną. Dla szczególnie wymagających gości, proponujemy pokoje z dodatkowym ogrzewaniem podłogowym.
Na terenie 3ha, dostępnych w całości dla naszych gości, znajduje się między innymi : plac do zabawy z elementami toru agility oraz BASEN. 

 

KOTY

Koty mają swoje pomieszczenie, w którym znajduje się kilka kocich pokoi. Każdy kot znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie, ponieważ ma do wyboru kilka pięter do spania lub zabawy. W kociarni znajduje się jeden wspólny wybieg W BUDYNKU, gdzie koty mogą się wspólnie bawić. Koty mają również do dyspozycji letnią altanę, z której mają bezpośredni dostęp do pokoi. 

 

Dieta Pupila jest realizowana zgodnie z zaleceniem właściciela lub weterynarza. Istnieje możliwość zakupu karmy w hotelu.
 

DODATKOWO OFERUJEMY : 

- oferujemy zabiegi pielęgnacyjne, szkolenie oraz elementy rehabilitacji
- wynajem ogrodzonego terenu z elementami toru agility (15zł/h)
- pomoc w transporcie psów i kotów ( 0,95zł / km) w klimatyzowanym samochodzie, na długie trasy możliwe rabaty.