• Oferta

    Oferta

Głównym celem działalności Hotelu Psanatorium jest czasowa opieka nad powierzonymi zwierzętami, aby możliwie bezstresowo przeżywały rozstanie z właścicielami. Właśnie dlatego, mimo świetnych warunków do izolowania zwierząt, zapewniamy im maksimum swobody. Zrównoważone i towarzyskie psy, większość czasu spędzają na zabawie, a „mieszczuchy” nabierają kondycji.

Psanatorium to nowy, docieplony i ogrzewany, specjalistyczny budynek, z przestronnymi pokojami dla psów. Każdy psiak ma do dyspozycji indywidualny wybieg, zapewnioną zabawę, minimum dwa spacery dziennie oraz opiekę weterynaryjną. Dla szczególnie wymagających gości, proponujemy pokoiki z dodatkowym ogrzewaniem podłogowym.

Z myślą o podwyższeniu standardów stworzyliśmy specjalne miejsce dla kotów oraz małych piesków oraz BASEN dla gości lubiących zabawę w wodzie. Każdy z gości ma do dyspozycji swój własny pokoik oraz własny wybieg. Dla każdego z piesków wybiegi są osobne, znajdują się przy samym pokoiku tak by w każdej chwili mógł pobiegać. 

 

Hotel Psanatorium znajduje się na terenie 3ha dostępnych w całości dla naszych gości.

Kotki mają swoje pomieszczenie, w którym znajduje się kilka kocich pokoików. Każdy kotek znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie, ponieważ ma do spania lub zabawy kilka pięter do wyboru. Dla kotków jest jeden wspólny wybieg W BUDYNKU, gdzie kotki mogą się wspólnie bawić.

Dieta Pupila jest realizowana zgodnie z zaleceniem właściciela lub weterynarza. Istnieje możliwość zakupu karmy w hotelu.

Dodatkowo oferujemy zabiegi pielęgnacyjne, szkolenie oraz elementy rehabilitacji.

Nasi Goście mają do wykorzystania 3ha terenu gdzie mogą aktywnie i przyjemnie spędzać czas.
Zachęcamy do wspólnej zabawy ze swoim czworonogiem na ogrodzonym terenie z elementami toru agility. Jest to okazja do miłego spędzenia czasu w cichej i urokliwej okolicy.
Koszt : 15 zł / godzina

Informujemy, że zajmujemy się także pomocą w transporcie psów i kotów.
Cena 0,95 PLN/km w klimatyzowanym samochodzie.
Na długie trasy możliwe rabaty.