• O nas - Hotel Psanatorium

    O nas - Hotel Psanatorium

Głównym celem działalności Hotelu Psanatorium jest czasowa opieka nad powierzonymi zwierzętami, aby możliwie bezstresowo przeżywały rozstanie z właścicielami. Właśnie dlatego, mimo świetnych warunków do hotelowania zwierząt, zapewniamy im maksimum swobody. Zrównoważone i towarzyskie psy, większość czasu spędzają na zabawie, a „mieszczuchy” nabierają kondycji.

PSY

Każdy psiak ma do dyspozycji prywatny pokój oraz wybieg, zapewnioną zabawę, minimum dwa spacery dziennie oraz ewentualną dodatkowo płatną opiekę weterynaryjną. Dla szczególnie wymagających gości, proponujemy pokoje z dodatkowym ogrzewaniem podłogowym.
Na terenie 3ha, dostępnych w całości dla naszych gości, znajduje się między innymi : plac do zabawy z elementami toru agility oraz BASEN do pływania i staw z plażą.. 

KOTY

Koty mają swoje pomieszczenie, w którym znajduje się kilka kocich pokoi. Każdy kot znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie, ponieważ ma do wyboru kilka pięter do spania lub zabawy. W kociarni znajduje się jeden wspólny wybieg. W HOTELU koty mogą się wspólnie bawić. Koty mają również do dyspozycji bezpieczną letnią altanę, z której mają bezpośredni dostęp do pokoi. 

 

Dieta Pupila jest realizowana zgodnie z zaleceniem właściciela lub weterynarza. Istnieje możliwość zakupu karmy i żwirku w hotelu.
 

DODATKOWO OFERUJEMY : 

- oferujemy zabiegi pielęgnacyjne, szkolenie oraz elementy rehabilitacji
- wynajem ogrodzonego terenu z elementami toru agility (15zł/h)
- pomoc w transporcie psów i kotów ( 1 PLN / km) w klimatyzowanym samochodzie. Na długie trasy możliwe rabaty. 

 

Opiekę w hotelu zapewnia zoofizjoterapeuta, dogoterapeuta, szkoleniowiec/trener oraz petsitter.

W celu zapoznania się z ofertą lub rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 606-612-957. 
Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

 

Zapraszamy

Hotel Psanatorium w Lipce Wielkiej,

k/Nowego Tomyśla, woj. wielkopolskie.

Lipka Wielka 31, gm. Lwówek 64-310